Noclegi w Chęcinach

Jeśli coraz częściej masz ochotę na krótki city break zamiast szukać biletów lotniczych odkryj to, co bliskie i przystępne.
Chęciny są miastem położonym w województwie świętokrzyskim, zaledwie 15 kilometrów od Kielc. Swoim położeniem wręcz zachęcają do podjęcia w ich okolicy tematu turystyki. Chęciny leżą między Pasmem Chęcińskim a Pasmem Zelejowskim Gór Świętokrzyskich. To z tego miejsca można urządzić sobie przyjemny spacer na Górę Zamkową oraz do zachwycającej jaskini Raj. To również tutaj można w ciszy odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku tanim kosztem, bowiem noclegi w Chęcinach to nie tylko schroniska młodzieżowe, ale przede wszystkim wiele gospodarstw agroturystycznych. Ceny za dobę, w zależności od standardu kwater, rozpoczynają się już od 20 zł.
W zależności od tego, jak chcemy spędzić czas w tym miejscu – baza noclegowa otacza zarówno okolice Zamku Królewskiego jak i usytuowana jest w pobliżu traktów komunikacyjnych. Miejscowość ta jest bowiem połączona szlakami turystycznymi zarówno z Kielcami (czerwony szlak), Łagowem (niebieski szlak) jak i Wierną Rzeką (żółty szlak). Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie – zarówno pod kątem trudności turystycznego trekkingu jak i rodzajem rozrywek, jakie czekają w Chęcinach.

Cześć jestem Anka i uwielbiam zwiedzać świat:) Znajdziesz u mnie wiele wpisów dotyczących moich podróży, wiele rad dotyczących podróżowania i ciekawych informacji dotyczących innych kultur. Zapraszam do czytania i komentowania 🙂